Сурагчид өөрсдийн нэрийн ард байгаа UBID-г УБ оноо тооцдог олимпиадад бүртгүүлэхдээ ашиглах шаардлагатай! Бүртгүүлэхдээ ашиглаагүй тохиолдолд УБ оноо тань буруу тооцогдох, улмаар болзолд заасан хот, улсын эрхээ авах боломжгүй болохыг анхаар. Хоёр буюу түүнээс олон ангилалд өрсөлдсөн сурагч, эсвэл нэгээс олон олимпиадад оролцсон зарим сурагчийн UBID нь ялгаатай байж болох тул baysa.edu@gmail.com хаягаар мэдэгдэж засуулаарай. Нэг хүнд нэг л UBID байх ёстой.
IMO-ийн I шатны II сорилгын материалууд хөдөө орон нутгаас шуудангаар ирж байна. Материалууд бүрэн цугласны дараа материалуудыг нэгтгэж засаад дүнг www.mmoc.mn сайтаар зарлана.

11-р ангийн УБ онооны жагсаалт

ОвогНэрUBIDСургуульТуслах онооУБ оноонуудУБ онооны дүн
1 Болдбаатар Хантүшиг 552 11 82.0 2.0/2.0/1.0/2.0 7.0
2 Цогтгэрэл Сайханбилэг 554 сант 59.0 5.0/5.0/11.0/3.5 24.5
3 Батжаргал Адъяатөмөр 580 1 54.0 15.0/1.0/2.5/8.0 26.5
4 Намжилтансан Сэнгэравдан 556 11 60.0 5.0/7.0/15.0/1.0 28.0
5 Дэлгэрдалай Энэрэлт 557 Сант 47.0 5.0/15.0/5.5/8.0 33.5
6 Батбаяр Билгүүн 488 Сант 49.0 11.5/5.0/8.0/13.5 38.0
7 Мөнхзул Анд 553 11 47.0 5.0/13.0/5.5/15.0 38.5
8 Батболд Батсамбуу 555 Олонлог 44.0 5.0/15.0/13.0/5.5 38.5
9 Бат-Амгалан Билэгдэмбэрэл 485 11 35.0 9.0/15.0/2.5/15.0 41.5
10 Батбилэгт Баясгалан 561 1 45.0 14.0/15.0/4.0/10.0 43.0
11 Ганбилэг Эрдэнэзул 586 Олонлог 32.0 15.0/3.0/15.0/11.5 44.5
12 Э. Анхбаяр 577 Эрхэт-Эрдэм 34.5 15.0/8.0/8.0/15.0 46.0
13 Амар Нямдаваа 551 Сант 20.0 1.0/15.0/15.0/15.0 46.0
14 Б. Номун 567 1 29.0 15.0/15.0/13.0/5.5 48.5
15 Онолбаатар Сэрсмаа 1048 Билигт Өргөө 16.0 15.0/15.0/15.0/3.5 48.5
16 Болдбаатар Мөнх-Оргил 560 1 31.0 14.0/5.0/15.0/15.0 49.0
17 Даваасүрэн Чингарал 588 11 25.0 15.0/14.0/8.0/15.0 52.0
18 Ялалт Түвшинсанаа 487 Сант 23.0 9.0/15.0/15.0/13.5 52.5
19 Сэлэнгэ Ганбат 569 Олонлог 30.0 15.0/15.0/15.0/8.0 53.0
20 Мөнхтөр Нямсүрэн 572 1 20.0 15.0/9.0/15.0/15.0 54.0
21 Тангүүр Батбилэг 558 1 13.0 9.0/15.0/15.0/15.0 54.0
22 Отгонбаяр Ундрал 568 Орчлон 16.0 15.0/15.0/10.0/15.0 55.0
23 Хоролдагва Уянга 562 Олонлог 30.0 15.0/11.0/15.0/15.0 56.0
24 Амгалан Далайзаяа 563 Орчлон 27.0 15.0/11.0/15.0/15.0 56.0
25 Ганбаатар Ундрал 592 1 23.0 15.0/11.0/15.0/15.0 56.0
26 Шинэзул Билгүүдэй 484 Сант 18.0 11.5/15.0/15.0/15.0 56.5
27 Пүрэвбат Амгаланбаатар 1049 Эрдмийн далай 11.0 15.0/15.0/15.0/11.5 56.5
28 О Гэрэлсайхан 794 Эрхэт-Эрдэм 18.0 15.0/15.0/13.0/15.0 58.0
29 Пүрэв-Очир Билгүүнтөгөлдөр 491 11 18.0 14.0/15.0/15.0/15.0 59.0
30 Өлзийжаргал Энхрийлэн 578 11 20.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
31 Түвшинбаяр Отгонсүрэн 587 1 20.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
32 Батцэнгэл Мөнхцэлмэг 503 1 16.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
33 Баттөр Хангал 489 Эрхэт Эрдэм 16.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
34 Б. Төрмөнх 573 1 11.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
35 Батбаясгалан Туул 581 1 10.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
36 Аюурзана Амаржаргал 550 Эдүкэйшн 10.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
37 Төмөр Өсөхбаяр 584 11 10.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
38 Даваацэрэн Төгөлдөр 565 Орчлон 10.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
39 Гангүүр Батбилэг 802 1 8.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
40 Барцадгүй Ариунзул 579 Глобал 8.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
41 Гантулга Хантөгс 496 11 7.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
42 Лувсандорж Оргилболд 391 орчлон 7.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
43 М Маналжав 862 Баянхонгор 7.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
44 Одгэрэл Тэлмэн 807 Олонлог 6.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
45 Доржбат Ангараг 595 1 6.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
46 А Амаржаргал 792 Нест академи 6.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
47 Дашдорж Дашдондов 564 1 5.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
48 Мөнх-Эрдэнэ Энхбаяр 1050 Эрдмийн далай 5.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
49 Г Золбообаяр 798 Нест академи 5.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
50 Дашзориг Дашдондов 1051 1 4.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
51 Баттулга Буянжаргал 1054 Орчлон 4.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
52 Батболд Цолмон 566 Орхон аймаг 14 4.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
53 Э Сувд 795 Номуун 4.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
54 Батжаргал Тэмүүлэн 505 33 4.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
55 Нямжав Цэрэнмаа 1052 5-р сургууль 4.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
56 Ганболд Батбаяр 1053 Замын үүд 1 4.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
57 Цогтбаатар Оюундарь 1057 39-р сургууль 3.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
58 Баасанхүү Улсболд 1029 Хөвсгөл 3.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
59 Сэнгээ Дөлгөөн 803 1 3.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
60 Эрхэмбаяр Билгүүн 513 Орхон аймаг Билэгт өргөө 3.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
61 Болдбаатар Төрмөнх 797 1 3.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
62 Бэхбат Батбаяр 1056 24 3.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
63 Эрдэнэтөгс Гэрэлхүү 1060 Эрдмийн Сан 3.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
64 Баярсайхан Номун 796 1 3.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
65 Бат Марал 1059 Төгсдэлгэрэх 3.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
66 Баяржаргал Тэнүүн 603 Олонлог 3.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
67 Гантулга Тэгш Ухаан 1058 50-р сургууль 3.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
68 Сандуйжав Нямсүрэн 1055 17-р сургууль 3.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
69 Мөнх-Оргил Намунцэцэг 571 1 3.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
70 Анхбаяр Оюу-Эрдэнэ 1067 24-р сургууль 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
71 Мөнх-Эрдэнэ Хас-Эрдэнэ 574 31 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
72 Ганхуяг Маралмаа 1061 117-р сургууль 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
73 Төртогтох Эрдэнэжаргал 1062 117-р сургууль 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
74 Мягмарсүрэн Цэнгүнбилэг 1063 23-р сургууль 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
75 Хатанбаатар Одгэрэл 1064 23-р сургууль 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
76 Энхтөр Төгөлдөр 570 Солонго SF 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
77 Балтсүх Ариунаа 1070 49-р сургууль 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
78 Д. Нарангарав 575 1 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
79 Дамдинсүрэн Бумчин 1073 Замын үүд 1 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
80 Эрхэмбаяр Дэлгэрмаа 1068 24-р сургууль 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
81 Ганболд Номин-Эрдэнэ 1075 Эрин Эверест 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
82 А Амаржаргал 1074 Нэст-Эдүкейшн 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
83 Бат-Үржин Мөнхзул 1065 24-р сургууль 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
84 Энхболд Энхманлай 1072 Замын үүд 1 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
85 Энхбаяр Тэмүүлэн 576 56-р сургууль 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
86 Өлзий Буян-Арвид 1066 24-р сургууль 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
87 Бямбанүгэрэл Хонгорзул 1069 37-р сургууль 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
88 Барцадгүй Ариунзаяа 1071 Глобал Иннова 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
89 Улаанхүү Сарнай 1084 39-р сургууль 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
90 Дашням Пүрэвдулам 1089 72-р сургууль 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
91 Рагчаасүрэн Мөнхзул 1088 61-р сургууль 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
92 Батболд Отгон-Эрдэнэ 1087 5-р сургууль 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
93 Буянжаргал Нямсүрэн 1086 39-р сургууль 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
94 Баярсайхан Ану-Үжин 1085 39-р сургууль 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
95 Мөнхбаяр Түвшинтөр 1081 24-р 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
96 Нямжав Боронзон 1083 39-р сургууль 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
97 Гантулга Гал 1082 24-р сургууль 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
98 Жамьяндагва Намуунаа 1080 23-р сургууль 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
99 Доржпүрэв Тамираа 1079 23-р сургууль 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
100 Сугар Үүрцайх 1077 96 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
101 Төрбат Минжинхангай 1076 49 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
102 Ойдовжамц Номинтуяа 1078 117-р сургууль 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
103 Эрдэнэсайхан Түвшинбаяр 589 14-р сургууль 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
104 О. Гэрэлсайхан 590 Эрхт Эрдэм 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
105 Бямбасүх Дэлгэр 582 Сант 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
106 Г. Золбообаяр 591 Эдүкэйшн 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
107 Мөнхбаяр Жавхлан 585 Булган №1 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
108 Амарсайхан Хас-Очир 500 Сант 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
109 Сумъяадорж 583 Оюунлаг 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
110 Төмөрбаатар Туяацэцэг 1090 72-р сургууль 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
111 Б Жүрмэд 799 Номуун 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
112 Жаргал 597 Оюунлаг 0.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
113 Бахыт Нурдана 805 62 0.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
114 Мөнх-Оргил Намуунцэцэг 804 1 0.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
115 Мөнхбат Тэмүүлэн 593 811 0.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
116 Сүрэнжав Номундарь 594 1 0.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
117 Отгонбаяр Ундрам 801 Орчлон 0.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
118 Дэлгэрмөрөн 596 Солонго SF 0.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
119 Мөнх-Учрал 598 Оюунлаг 0.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
120 Баясгалан Одгэрэл 800 Шинэ-Монгол 0.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
121 Мягмарнаран 599 Оюунлаг 0.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
122 Хан-Эрдэнэ 600 Оюунлаг 0.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
123 Цогтбаатар Цэнгэл 806 62 0.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
124 Энхбаатар Мичидмаа 602 14-р сургууль 0.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
125 Одгэрэл Тэлмүүн 604 Олонлог 0.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
126 Жавхланбаатар Тэмүүлэн 605 1 0.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
127 Буян-Эрдэнэ 601 Оюунлаг 0.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0