Сурагчид өөрсдийн нэрийн ард байгаа UBID-г УБ оноо тооцдог олимпиадад бүртгүүлэхдээ ашиглах шаардлагатай! Бүртгүүлэхдээ ашиглаагүй тохиолдолд УБ оноо тань буруу тооцогдох, улмаар болзолд заасан хот, улсын эрхээ авах боломжгүй болохыг анхаар. Хоёр буюу түүнээс олон ангилалд өрсөлдсөн сурагч, эсвэл нэгээс олон олимпиадад оролцсон зарим сурагчийн UBID нь ялгаатай байж болох тул baysa.edu@gmail.com хаягаар мэдэгдэж засуулаарай. Нэг хүнд нэг л UBID байх ёстой.
IMO-ийн I шатны II сорилгын материалууд хөдөө орон нутгаас шуудангаар ирж байна. Материалууд бүрэн цугласны дараа материалуудыг нэгтгэж засаад дүнг www.mmoc.mn сайтаар зарлана.

Сурагчдын бүртгэл, UBID

ОвогНэрUBIDСургуульАнги
1 Нямзориг Агьмөрөн 888 Олонлог төв
2 Батжаргал Адъяатөмөр 580 1 11Д
3 Гэрэлмаа Азбаяр 1000 39-р сургууль
4 Б Азжаргал 724 Хобби
5 Ганболд Азжаргал 7 Сант
6 Ж. Азжаргал 892 24-р сургууль
7 Үнэнхүү Азжаргал 319 31-р
8 Баяраа Азманлай 67 Сант
9 Зоригоо Алгирмаа 98 Шинэ үе
10 Б Алтан-Оргил 101 Өвөрхангай хархорин
11 Батбуян Алтан-Очир 198 Монгени
12 Батзориг Алтанбагана 132 Архангай 2 7
13 Ганзориг Алтанбагана 163 31
14 Х. Алтанбагана 901 24
15 Б Алтангэрэл 780 33 10б
16 Гантөмөр Алтангэрэл 107 31
17 Гэрэлцогт Алтангэрэл 871 Эрдмийн далай
18 Ихбаяр Алтангэрэл 475 эрхэт эрдэм
19 Давааням Алтанжаргал 164 31
20 Н Алтанзул 177 Их засаг лицей
21 Б Алтансоёмбо 841 Сант
22 Доржсүрэн Алтансувд 123 Шинэ монгол
23 Эрдэнэбилэг Алтансувд 63 11
24 Алтан-Од Алтансүх 626 11 12а
25 Ганбат Алтантүлхүүр 616 Булган аймаг ЭӨЦ 12
26 А Алтанчимэг 778 Үй цай 10б
27 Алтангэрэл Алтаншагай 478 эрхэт эрдэм
28 Наранбаатар Алтаншагай 301 Хархорин сум
29 Батбаатар Амар 134 32
30 Өлзийбат Амар 79 Шинэ монгол
31 О Амарбат 462 1
32 Даваажав Амарбаяр 637 11
33 Гантөмөр Амарболд 224 32
34 Хадбаатар Амарболд 1111 50-р сургууль
35 А Амаржаргал 792 Нест академи 11
36 А Амаржаргал 1074 Нэст-Эдүкейшн
37 Аюурзана Амаржаргал 550 Эдүкэйшн 10а
38 Мөнхбат Амармөрөн 41 Наран
39 П Амарсайхан 404 1
40 Анар Амартүвшин 932 Орчлон
41 Амгалан 1126 17-р сургууль
42 А Амгалан 547 Шинэ Монгол 43740
43 Пүрэвбат Амгаланбаатар 1049 Эрдмийн далай
44 Б Амин-Эрдэнэ 158 84
45 Мөнхбаяр Амин-Эрдэнэ 83 Эрхэм-Эрдэм
46 Тулга Амин-Эрдэнэ 140 Сант
47 Түвшинжаргал Амина 285 11
48 Э Амина 303
49 Ганбаатар Аминдаваа 370 31
50 Амирлан 427 31
51 Амирлан 204 84
52 Алтангэрэл Амирлан 405 сант
53 Д Амирлангуй 153 Номун
54 Ачитэрдэнэ Ананд 424 орчлон 9
55 Ганболд Ананд 33 Логрифм
56 Наранмандах Ананд 641 11
57 Отгонбаатар Ананд 545 Гүнгалуутай 10г
58 Соёлмаа Ананд 408 11
59 Эрдэнэ- Ундраа Ананд 773 Наран 10а
60 Амартүвшин Ананд - Очир 769 Олонлог 10в
61 Магсаржалам Ананда 991 23-р сургууль
62 Д Анар 93 Эрхэт-Эрдэм
63 Өлзийбат Анар 914 39-р сургууль
64 Үүрцайх Анар 997 37-р сургууль
65 Э Анар 514 Шинэ Монгол 10а
66 Энхбаатар Анар 1020 72-р сургууль
67 Доржбат Ангараг 595 1 11Д
68 М Ангараг 782 Логорифм 10а
69 Ангарагнаран 229 Наран
70 Мөнхзул Анд 553 11 11Б
71 Ган-Отгон Анжелина 99 Шинэ эхлэл
72 Сайнбуян Ану - Дарь 760 1 10д
73 Баярсайхан Ану-Үжин 1085 39-р сургууль
74 А Анударь 856 Номуун
75 Батхишиг Анударь 691 Олонлог
76 З. Анударь 1093 117-р сургууль
77 М Анударь 789 Үй цай 10а
78 М Анударь 162 84
79 Сайнбаяр Анударь 517 1 10д
80 Мэндбаяр Анужин 1103 23-р сургууль
81 О Анужин 776 Үй цай 10а
82 Эрдэнэпүрэв Анужин 209 31
83 Батсайхан Ануужин 1108 39-р сургууль
84 Баярмагнай Ануужин 631 Боловсрол 12б
85 Анхбаяр 362 84
86 Амарбаяр Анхбаяр 510 Олонлог 10а
87 Бат Анхбаяр 1101 Баянхонгор
88 Болор Анхбаяр 894 37-р сургууль
89 Ганболд Анхбаяр 1033 23-р сургууль
90 Пүрэвдорж Анхбаяр 511 11 10б
91 Шийрав Анхбаяр 110 84
92 Э. Анхбаяр 577 Эрхэт-Эрдэм 11А
93 У. Анхжин 1110 49-р сургууль
94 Алтангэрэл Анхмэнд 6 Сант
95 М Анххүслэн 666 32
96 Мөнх-Итгэл Анххүслэн 133 32
97 Ариун-Эрдэнэ 338 Оюунлаг
98 Балтсүх Ариунаа 1070 49-р сургууль
99 Төмөрхуяг Ариунаа 1040 23-р сургууль
100 Галсайхан Ариунболд 323 11
101 Н. Ариунгэрэл 1132 49-р сургууль
102 Т Ариунжаргал 465 1
103 Барцадгүй Ариунзаяа 1071 Глобал Иннова
104 Барцадгүй Ариунзул 579 Глобал 11В
105 Батмөнх Ариунзул 541 Шинэ Эхлэл 10а
106 Соёлхүү Атархүү 239 сант
107 Г Ашид 157 1
108 Куроно Аяана 114 20
109 Б Б.Биндэрьяа 817 Шинэ эрин
110 Б Баасанжав 433 номун
111 Бадмаанамбуу Баатархүү 913 39-р
112 Доржнамжин Бадам 742 11
113 Алтангэрэл Бадамдорж 106 31
114 Оюунбилэг Бадамханд 53 Логрифм
115 Бат-Оргил Бадрангийх 610 Эрхэт Эрдэм 12а
116 Лхагвасүрэн Бадрах 436 31
117 Т Бадруул 958 Олонлог Академи
118 Ж Базарсайхан 858 Өвөрхангай 1
119 Дашням Базарсүрэн 1118 72-р сургууль
120 Нарангэрэл Байгал 1131 39-р сургууль
121 Чимэддорж Балгандамба 986 117-р сургууль
122 Амартүвшин Балжинлхам 524 Орчлон 10
123 Балжинням 861 Орчлон
124 Алтантөгс Балжинням 130 Эрдмийн хишиг
125 Энхболд Барсболд 518 сант 10
126 Лхагва Бат 297 11
127 Лхагвасүрэн Бат 709 11
128 Б Бат-Оргил 689 11
129 Бат-Амгалан Бат-Оргил 295 11
130 Ж. Бат-Оргил 1098 24-р сургууль
131 Наранбаатар Бат-Оргил 537 Шинэ Монгол 10
132 Доржнамжин Бат-Орших 692 Шинэ Үе
133 Ганзориг Бат-Ундрах 887 Эрин Эверст
134 Б Бат-Эрдэнэ 231 40
135 Б Бат-Эрдэнэ 756 Нест акедами 10
136 Бат-Очир Бат-Эрдэнэ 49 Эмпати
137 Д Бат-Эрдэнэ 787 Үй цай 10а
138 Л Бат-Эрдэнэ 663 11
139 Ууганбаяр Бат-Эрдэнэ 71 Өвөрхангай хархорин 7
140 Цэрэнхүү Бат-Эрдэнэ 927 84-р
141 Бэхбат Батбаяр 1056 24
142 Ганболд Батбаяр 1053 Замын үүд 1
143 Гүрбазар Батбаяр 181 31
144 Гангүүр Батбилэг 802 1 11д
145 Тангүүр Батбилэг 558 1 11Д
146 Б Батбилэгдэл 727 Шинэ-Өнөөдөр 8
147 Энхтөвшин Батболд 770 1 10д
148 Энхтүвшин Батболд 492 1 10д
149 Үржинбаяр Батболор 383 Олонлог
150 Бямбацэрэн Батбуян 635 Олонлог 12а
151 Гомбоцэрэн Батбуян 1091 Олонлог төв
152 Батбэлгэдэл 298 Шинэ өнөөдөр 8
153 Эрбар Батгал 287 1
154 Бат-Эрдэнэ Батгэрэл 208 Өвөрхангай мэргэд
155 Цэгцбаяр Батгэрэл 1117 61-р сургууль
156 Ж. Батдөл 1012 5-р сургууль
157 Жүгдэррагча Батдэмрэл 407 11
158 С Батжав 811 Үй-цай 12а
159 Амарбаясгалан Батжаргал 707 11
160 Энхтайван Батзаяа 972 57-р сургууль
161 Чинбат Батзориг 434 сант
162 Б. Батлхагва 1095 5-р сургууль
163 Баярсайхан Батмагнай 186 Олонлог
164 Хоролбат Батмөнх 1025 Олонлог төв
165 Ган-Очир Батнасан 443 31
166 Батболд Батсамбуу 555 Олонлог 11Б
167 А Батсүх 88 Глобал
168 Б Баттүшиг 54 Глобал
169 Д Баттүшиг 855 Глобал
170 Тогтохбаяр Баттүшиг 429 глобал
171 Б. Батхишиг 943 24-р сургууль
172 Мөнхжаргал Батхишиг 38 11
173 Отгонбаяр Батхишиг 922 65-р
174 Б. Батчимэг 1099 117-р сургууль
175 Нармандах Баянжаргал 921 61-р сургууль
176 О Баярбилэг 161 Архангай 1
177 Наранбаатар Баярдаш 203 96
178 Бямбасүрэн Баяржавхлан 331 31
179 Дэндэв Баяржавхлан 929 Олонлог төв
180 Л. Баяржавхлан 296 11
181 Лхагвадорж Баяржавхлан 687 11
182 Мөнхжаргал Баяржавхлан 977 Олонлог төв
183 Отгонболд Баяржавхлан 174 115 7
184 Энхбаяр Баяржавхлан 676 Орхон-Хасу
185 Жаргал Баярсайхан 1030 Өвөрхангай 1
186 Хосбаяр Баярцогт 612 Логарифм 12а
187 Нямсүрэн Баясал 945 Олонлог Академи
188 Батбилэгт Баясгалан 561 1 11Е
189 Б Билгүдэй 857 Эрхэт эрдэм
190 Билгүүдэй 360 84
191 Сүхбаатар Билгүүдэй 947 Олонлог төв
192 Шинэзул Билгүүдэй 484 Сант 10в
193 Ариунбаатар Билгүүн 474 Шинэ монгол
194 Ариунбат Билгүүн 774 Наран 10а
195 Б Билгүүн 615 Шинэ Монгол 12в
196 Батбаяр Билгүүн 488 Сант 10в
197 Г Билгүүн 497 11
198 Гамсүрэн Билгүүн 369 Налайх-ГЦС 8
199 Ганбаатар Билгүүн 544 Олонлог 10а
200 Төмөрбаатар Билгүүн 761 11
201 Цогтбаатар Билгүүн 219 11
202 Э Билгүүн 723 Хобби
203 Э Билгүүн 745 11
204 Э. Билгүүн 911 24-р сургууль
205 Эрхэмбаяр Билгүүн 513 Орхон аймаг Билэгт өргөө 10а
206 Эрхэмбаяр Билгүүн 1037 Билигт Өргөө
207 Б Билгүүн-Очир 466 1
208 Тамир Билгүүнгэрэлт 12 Эрхэт-Эрдэм 7
209 Пүрэв-Очир Билгүүнтөгөлдөр 491 11 10б
210 Батбаяр Билгүүнтөгс 69 Өвөрхангай мэргэд
211 Онон Билгүүнтөгс 66 Сант
212 А Билгүүнтүшиг 973 5-р сургууль
213 Батсайхан Билгүүнхутуг 960 Шинэ монгол
214 Бямбадорж Билгүүтэй 755 Эрхэт Эрдэм 10а
215 Бат-Амгалан Билэгдэмбэрэл 485 11 10а
216 Жүгдэррагча Билэгдэмбэрэл 732 11
217 Шинэбаяр Билэгжаргал 808 11 12б
218 Б Билэгт 269 11
219 Батсүх Билэгт 688 11
220 Баттулга Билэгт 109 Харумафүжи
221 Тогтохбаяр Билэгт 417 11
222 Төмөрбүс Билэгт 982 50-р сургууль
223 Хурц Билэгт 516 1 10д
224 Ариунболд Билэгт-Очир 715 84
225 Б Билэгт-Очир 731 1
226 Энхтүвшин Билэгтгүн 409 11
227 Далайбаяр Билэгтөгөлдөр 456 глобал
228 Мөнхмандал Билэгтөгөлдөр 28 Сүхбаатар 4
229 Мөнхмандах Билэгтөгөлдөр 248 сүхбаатар аймаг
230 Биндэръяа 470 Олонлог
231 Амгаланбаяр Биндэръяа 964 50
232 Бадраа Биндэръяа 864 Шинэ-Эрин
233 М. Биндэръяа 1109 49-р сургууль
234 Ганбат Биндэрьяа 218 Харумафүжи
235 Х Биржан 781 Глобал 10в
236 Хайыпхан Биржан 529 Глобал 10в
237 Б Бишрэл 325 11
238 Батзаяа Бишрэл 685 11
239 Батсуурь Болд-Эрдэнэ 949 1
240 Зоригоо Болдбаатар 449 24
241 Болор 311 84
242 Наранбаатар Болор 37 11
243 Лхагвадорж Болор-Эрдэнэ 230 31
244 Тумбааш Болоржин 941 Хөвсгөл
245 Б Болормаа 630 32 12
246 С Болормаа 468 1
247 Соёлмаа Болорчулуун 320 31-р
248 Нямжав Боронзон 1083 39-р сургууль
249 Батбаатар Бөртэ 84 1
250 Энх-Амгалан Бөртэ-Үжин 77 Сант
251 Шень Бөэ-Зин 412 ИЗ лицей
252 Энхболд Бум-Эрдэн 549 Эрхэт Эрдэм 10а
253 Дамдинсүрэн Бумчин 1073 Замын үүд 1
254 Дамдинсүрэн Бумчин 1121 Замын үүд
255 Бямбатогтох Бундмаа 275 Өвөрхангай 8
256 Өлзий Буян-Арвид 1066 24-р сургууль
257 Буян-Эрдэнэ 601 Оюунлаг 11Б
258 О Буян-Эрдэнэ 966 117-р сургууль
259 Буянбадрах 91 84
260 Баясгалан Буянбадрах 173 1
261 Б Буяндэлгэр 1120 117-р сургууль
262 Баттулга Буянжаргал 1054 Орчлон
263 Баттулга Буянжаргал 1092 Орхон аймаг
264 Б Буянзаяа 711 11
265 Алтангэрэл Буянт 628 Логарифм 12а
266 Батбаатар Буянхишиг 64 1
267 Батсүрэн Бүрэндэлгэр 25 Өвөрхангай мэргэд
268 Мөнхбат Бүрэнжаргал 477 орчлон 9
269 Махбал Бүрэнзаяа 1129 37-р сургууль
270 Батжаргал Бүрэнхүү 172 Сэлэнгэ Хэрх 7
271 Баяр Бэлгүтэй 62 11
272 Даваадорж Бэлгүтэй 192 1
273 Мөнхбаатар Бэлгүтэй 401 сант
274 Цоггэрэл Бэлгүтэй 349 сант
275 Алтангэрэл Бямба-Осор 969 37-р сургууль
276 Ууганбаатар Бямба-Очир 396 сант
277 Л Бямбажаргал 848 1
278 Н Бямбасүрэн 609 1 12г
279 Ганзориг Гаадан 22 Олонлог
280 Гантулга Гал 1082 24-р сургууль
281 Дорж Галсан-Очир 481 32
282 Баяраа Галсандамба 385 Орчлон
283 Г Ган - Оргил 759 Глобал 10в
284 Гантөмөр Ган-Оргил 504 Глобал 10с
285 Адьяасүрэн Ган-Эрдэм 191 1
286 Өнөрсайхан Ганбат 633 Гурван тамир 12а
287 Сэлэнгэ Ганбат 569 Олонлог 11А
288 Ганбат Ганбаяр 720 ОУ 96 8 1
289 Ганзаяа 359 84
290 Соёл-Эрдэнэ Гантогтох 1107 39-р сургууль
291 Санжмятав Гантөгс 309 11
292 Г Ганхүү 662 11
293 Ганбат Ганхүү 225 11
294 Ганцэцэг 421 шинэ өнөөдөр 9
295 Б Ганцэцэг 751 Шинэ Өнөөдөр
296 Г Ганчимэг 345 Номун
297 Хишигтогтох Гарида 44 Орчлон
298 Нямбаяр Гарьд 165 31
299 Т Гоша 833 2
300 Т Гүнбилэг 352 Глобал 8
301 Ганзил Гүндсамбуу 716 Гэгээрэл
302 Сүхбаатар Гүнжлхам 899 Сэлэнгэ МБ
303 Баяртулга Гүр-Аранз 881 Орхон
304 Баярмагнай Гэрэл 766 Эрхэт - Эрдэм 10а
305 О Гэрэлсайхан 794 Эрхэт-Эрдэм 11а
306 О. Гэрэлсайхан 590 Эрхт Эрдэм 11А
307 Чулуунсүх Гэрэлт-Ирээдүй 245 11
308 Эрдэнэтөгс Гэрэлхүү 1060 Эрдмийн Сан
309 Г Даваа-Юндэн 734 11
310 Гантулга Даваа-Юүндэн 448 11
311 Б Даваадагва 342 Номун
312 Б Даваадагва 718 Номуун
313 Ууганбат Даваадорж 1044 39-р сургууль
314 Даваажаргал 714 79
315 Бямбадэлгэр Даваажаргал 963 11
316 Р Даваажаргал 459 1
317 Метлица Давааням 523 65 10б
318 Нүрзэд Дагвадорж 16 11
319 Пүрэв Дагвадорж 377 1
320 Энх-Оргил Дагвадорж 195 1
321 М Далай-Эрдэнэ 830 Эхлэл
322 Дашдэмбэрэл Далайдорж 422 31
323 Амгалан Далайзаяа 563 Орчлон 11А
324 Ганболд Далайцэрэн 1028 Хөвсгөл
325 Д Дамдинсүрэн 667 32
326 Доржсүрэн Дамдинсүрэн 74 32
327 Алберто Даниельбэхбат 333 31
328 Дашдорж Дашдондов 564 1 11Д
329 Дашзориг Дашдондов 1051 1
330 Ц Дашдэмбэрэл 642 Олонлог 7
331 Алтансүх Дашравдан 34 11
332 Баттулга Дашринчин 627 MIO 12а
333 Мөнхдэлгэр Доржнямбуу 617 50 12а
334 Баасанпүрэв Доржсамбуу 976 Олонлог төв
335 Дөлгөөн 356 84
336 Б Дөлгөөн 290 Орчлон
337 Б Дөлгөөн 847 Олонлог
338 Баатархүү Дөлгөөн 934 Хөвсгөл
339 Бат-Очир Дөлгөөн 335 31
340 Баярбал Дөлгөөн 1042 37-р сургууль
341 Гансүх Дөлгөөн 431 1 8
342 Д Дөлгөөн 95 40
343 М Дөлгөөн 968 23-р сургууль
344 Намнамсүрэн Дөлгөөн 398 11
345 Намнансүэн Дөлгөөн 502 11
346 Сайнжаргал Дөлгөөн 527 Архангай 10
347 Сүхбат Дөлгөөн 998 39-р сургууль
348 Сэнгээ Дөлгөөн 803 1 11д
349 Хатанбанди Дөлгөөн 515 Өвөрхангай 10а
350 Батхүү Дөлгөөнбаян 314 31-р
351 Баттулга Дөлгөөнмөрөн 935 Хөвсгөл
352 Билгүүн Дугаржанцан 978 Эрдмийн далай
353 Д Дунгаржав 469 36
354 Батбаатар Дүүрэнжаргал 994 37-р сургууль
355 Аззаяа Дүүрэнзаяа 455 31
356 Бямбасүх Дэлгэр 582 Сант 11В
357 Чулуундаваа Дэлгэрбаяр 189 Арвис
358 Э. Дэлгэрзаяа 1105 24-р сургууль
359 Н Дэлгэрмаа 152 Номун
360 Цэрэнбат Дэлгэрмаа 1128 23-р сургууль
361 Эрхэмбаяр Дэлгэрмаа 1068 24-р сургууль
362 Дэлгэрмөрөн 596 Солонго SF 11А
363 Алтанзул Дэлгэрмөрөн 260 Хархорин сум 8
364 Гантөмөр Дэлгэрмөрөн 701 5
365 Энхтүвшин Дэнзэнлодой 15 Сант
366 чимэдсүрэн Есүхэй 992 24-р сургууль
367 Б. Жавхлан 1097 24-р сургууль
368 Батмөнх Жавхлан 105 11
369 Баттүвшин Жавхлан 618 24 12а
370 Лхагважаргал Жавхлан 983 Замын үүд
371 Мөнхбаяр Жавхлан 585 Булган №1 11
372 Одончимэг Жавхлант 1017 61-р сургууль
373 Оргил Жагар 423 31
374 М Жамъянпүрэв 648 11
375 Мөнхгал Жамъянпүрэв 14 11
376 Э Жангар 526 Эдүкэйшн 10а
377 Э Жангар 785 Нест акедами 10
378 Б Жанлавбазар 292 11
379 Бат-Энх Жанлавцогзол 705 11
380 Жаргал 597 Оюунлаг 11А
381 Б Жонатан 210 84
382 Б Жүрмэд 799 Номуун 11а
383 Замилан 825 11
384 Г Золбообаяр 798 Нест академи 11
385 Г. Золбообаяр 591 Эдүкэйшн 11А
386 Н Золбоот 463 1
387 Амартүвшин Золжаргал 57 Архангай Өлзийт сум
388 Б Золжаргал 175 Их засаг лицей
389 Цэнддорж Золжаргал 494 11 10а
390 Эрдэнэсүх Золжаргал 924 72-р сургууль
391 Ганхуяг Золзаяа 247 сант
392 Нямсүрэн Золзаяа 1113 57-р сургууль
393 С Золзаяа 525 Шинэ Алхам 10
394 Мөнгөнсүх Зулаа 255 сант
395 Түвшинбаяр Зулсаран 273 Орчлон
396 Амартүвшин Зундуйжанцан 738 11
397 Нүүнээ Ибраким 104 31
398 Арвис Ивээл 636 11
399 Долгорсүрэн Индра 108 31
400 Тэмүүжин Индра 199 Орчлон
401 Галбадрах Ирмүүн 387 Эхлэл
402 О Ирмүүн 149 Их засаг лицей
403 Т Ирмүүн 845 1
404 Чинбат Ирмүүн 4 Эрхэт-Эрдэм
405 А Ирмүүнертөнц 141 Номун
406 Б Ирмүүнхүслэн 834 Шинэмонгол
407 Т. Ирээдүй 904 24
408 Б Итгэл 308 11
409 Энхмөнх Ихэрцэцэг 8 Өвөрхангай
410 Болд-Эрдэнэ Лундаадорж 143 Харумафүжи
411 Гансүх Лундаажамц 1134 50-р сургууль
412 Лхагва-Очир 361 84
413 Лхагвадорж 820 1
414 Б Лхагвадорж 279 1
415 Батсүрэн Лхагвадорж 684 1
416 Э Лхагвадорж 11 1
417 Энхбаатар Лхагвадорж 364 1
418 Бадамцэцэг Лхагвасүрэн 1036 24-р сургууль
419 Б Лхамаа 674 БН-Номун далай
420 М Маналжав 862 Баянхонгор
421 Энхбаяр Мандалбаатар 55 Сант 7
422 Манлайбаатар Мандахбаяр 865 Олонлог төв
423 Б. Мандухай 896 5-р сургууль
424 Т Мандухай 673 MIU
425 О Мандшир 280 1
426 Өлзийтогтох Манзшир 695 1
427 Баттулга Манлай 442 глобал
428 Сонор Манлай 1 Сант
429 Ү Манлай 288 сант
430 Чинбат Манлай 85 Сант
431 Манлайбаатар 818 Сант
432 Б Марал 394 1
433 Бат Марал 1059 Төгсдэлгэрэх
434 Ган-Очир Марал 867 Замын-Үүд 1-р
435 Өмөрбек Марал 380 Шинэ-Монгол 8
436 Х Марал 176 Их засаг лицей
437 Занданбал Маралгоо 147 47
438 Цэгмид Маралгоо 1094 Замын үүд 3
439 Цэгмэд Маралгоо 621 Замын Үүд 3-р сургууль 12
440 В Маралгүн 613 1 12г
441 Батнасан Маралжин 76 Сант
442 Маралмаа 471 Олонлог
443 Ганхуяг Маралмаа 1061 117-р сургууль
444 А. Маргад 886 Эрдмийн далай
445 Бат.... Маргад 304
446 Батсайхан Маргад 696 1
447 Болдбаатар Маргад 286 Налайх-ГЦС 8
448 Цагаанхүү Маргад 179 31
449 Баярзул Марлаа 221 1
450 Наранбаатар Мархус 39 Харумафүжи
451 Төрбат Минжинхангай 1076 49
452 П Мичидмаа 1102 Хөвсгөл ЭДЦ
453 Содномдаржаа Мичидмаа 47 Шинэ Эрин
454 Содномдаржаа Мичидмаа 870 Шинэ-Эрин
455 Энхбаатар Мичидмаа 602 14-р сургууль 11В
456 Оргил Мишель 124 1
457 Авирмэд Мишээл 26 1
458 Анхбаяр Мишээл 10 Орчлон
459 Б Мишээл 779 33 10б
460 Б Мишээл 750 Хобби
461 Буянт-Оргил Мишээл 36 1
462 Г Мишээл 843 Монгол-3
463 Д Мишээл 677 Эрхэт-Эрдэм
464 М Мишээл 659 1
465 Мандах Мишээл 315 Олонлог
466 Мөнхбат Мишээл 1032 5
467 Н. Мишээл 944 5-р сургууль
468 О Мишээл 629 Шинэ Монгол 12
469 Б. Мөнгөлдэй 939 24-р сургууль
470 Батзориг Мөнгөнбагана 771 ШМХФ 10а
471 Отгонжаргал Мөнгөнзул 999 39-р сургууль
472 Түмэндэмбэрэл Мөнгөнсувд 950 1
473 Э Мөнтүшиг 625 Шинэ Монгол 12б
474 Д Мөнх 402 1
475 Доржбат Мөнх - Оргил 767 Сант 10в
476 М Мөнх-Ану 131 Харумафүжи
477 Нямсүрэн Мөнх-Од 332 11
478 Гунгаажав Мөнх-Одсар 425 11
479 А Мөнх-Оргил 826 Увс-1
480 Баянмөнх Мөнх-Оргил 180 31
481 Болдбаатар Мөнх-Оргил 560 1 11Д
482 Болор-Эрдэнэ Мөнх-Оргил 129 31
483 Буяндалай Мөнх-Оргил 959 Хөвсгөл
484 Буянхүү Мөнх-Оргил 330 5
485 Доржбат Мөнх-Оргил 501 Сант 10в
486 Күно Мөнх-Оргил 23 Сант
487 Мөнхбаатар Мөнх-Оргил 1024 Замын үүд 1
488 Оюунболд Мөнх-Оргил 113 11 7
489 Мөнх-Учрал 598 Оюунлаг 11А
490 Мөнхсайхан Мөнх-Уянга 266 сант
491 Алтантуяа Мөнх-Үйлс 686 11
492 Б Мөнх-Эрдэнэ 860 ШУТИС ахлах
493 Б Мөнх-Эрдэнэ 905 24
494 Н Мөнх-Эрдэнэ 623 Шинэ Монгол 12в
495 Батзориг Мөнхбагана 509 Харамафүжи 10
496 Багахүү Мөнхбадар 9 11
497 Гэрэлмөнх Мөнхбат 661 11
498 Б Мөнхбилгүүн 850 1
499 Ганболд Мөнхбилэг 160 11
500 Батбилэг Мөнхгэрэл 193 1
501 Баасанжав Мөнхдалай 437 84
502 Л Мөнхдалай 426 1
503 Мөнхсүлд Мөнхдорж 706 11
504 Г Мөнхдөлгөөн 326 1
505 Амармөрөн Мөнхдэлгэр 985 117-р сургууль
506 Шинэхүү Мөнхдэлгэр 306 шинэ үе
507 Отгонбаяр Мөнхжавхлан 183 Шинэ Үе
508 Мөнхбаатар Мөнхжаргал 925 72-р сургууль
509 Р Мөнхжаргал 302 1
510 Равдандорж Мөнхжаргал 697 1
511 Түмэнжаргал Мөнхжаргал 974 Замын үүд
512 Б Мөнхжин 853 Шинэ Монгол
513 Баярмагнай Мөнхжин 321 Эрдмийн хишиг
514 Мөнхзул 358 84
515 Бат-Үржин Мөнхзул 1065 24-р сургууль
516 Рагчаасүрэн Мөнхзул 1088 61-р сургууль
517 Батцоож Мөнхнавч 1136 61-р сургууль
518 Хулан Мөнхнар 453 сант
519 Чимэдмөнх Мөнхномин 1112 57-р сургууль
520 Чинзоригт Мөнхсайхан 906 39
521 Э Мөнхсайхан 135 Эрдэм билэгт өргөө
522 Эрдэнэсайхан Мөнхсайхан 365
523 Эрдэнэсайхан Мөнхсайхан 928 Билигт Өргөө
524 Өвгөн Бүргэд Мөнхсаруул 196 33
525 Өлзийсүрэн Мөнхсүрэн 185 1
526 С Мөнхтөгөлтөр 52 Номун
527 Сумьяабаатар Мөнхтөр 167 31
528 Жаргалсайхан Мөнхтулга 646 Сант
529 Мягмаржав Мөнхтулга 82 Сант
530 Үнэнбат Мөнхтулга 915 39-р сургууль
531 Цэнд Мөнхтулга 919 50-р сургууль
532 Батмөнх Мөнхтуяа 528 52 10б
533 Түвшинбадрал Мөнхтүвшин 989 17-р сургууль
534 Д Мөнхтүшиг 374 32 8
535 Одбаяр Мөнхтэнгис 78 1
536 Уранбилэг Мөнххүслэн 1019 61-р сургууль
537 Н Мөнхцог 849 1
538 Батцэнгэл Мөнхцэлмэг 503 1 10д
539 Б. Мөнхчимэг 917 49-р сургууль
540 Отгончимэг Мөнхчимэг 171 Сэлэнгэ Хэрх 7
541 М Мөнхчулуун 665 32
542 Мөнхбат Мөнхшүр 454 Булган 9
543 Батболд Мөрөн 1104 23-р сургууль
544 О Мөрөн 713 40
545 Чимэддорж Мөрөн 954 50-р сургууль
546 Нүүнээ Мухамед 170 31
547 Баяржаргал Мухулай 145 1
548 Батжаргал Мэргэн 376 сант
549 Мягмарнаран 599 Оюунлаг 11А
550 Л Мягмарнаран 343 Номун
551 Ганболд Мягмарсүрэн 879 Замын үүд
552 Чулуундорж Мягмарсүрэн 1008 57-р сургууль
553 Мянганмэдмэд 432 оюунлаг
554 Лхагвасүрэн Мянхай 540 1 10д
555 Мөнх-Оргил Намунцэцэг 571 1 11Д
556 Намуун 340 Оюунлаг
557 Э Намуун 156 Глобал
558 Жамьяндагва Намуунаа 1080 23-р сургууль
559 Амаржаргал Намуунзаяа 382 50-р
560 Мөнх-Оргил Намуунцэцэг 804 1 11д
561 Нандин 35 84
562 Н Нандин 788 Үй цай 10б
563 Сайнбаяр Нандин 655 84
564 Баясгалан Нандин-Учрал 916 39-р сургууль
565 Б Нандин-Эрдэнэ 200 Глобал
566 Алтантулга Нандинбат 24 84
567 Нямдорж Наран-Очир 872 84
568 Ө Наранбаатар 765 Эрдэмийн хишиг 10
569 Д. Нарангарав 575 1 10Е
570 Базар Нарангоо 378 1
571 Гантулга Нарангуа 758 31 10в
572 Мөнхбүрэн Наранзул 920 57-р сургууль
573 А Нарансолонго 336 Эрдмийн хишиг
574 Болдсайхан Нарансолонго 1001 49-р сургууль
575 Чойжил Нарансолонго 322 Эрдмийн хишиг
576 Гансүх Нарантуяа 535 Шинэ Монгол 10
577 Ганбаатар Наранцацралт 490 Шинэ Монгол 10
578 Гарам Нармандах 19 Сант
579 Үржинбадам Нармандах 1006 50-р сургууль
580 Дашням Насанбат 452 15
581 Төрбат Нацагдорж 743 11
582 Баасансүрэн Нинжээ 435 24
583 Батсайхан Номин 980 115
584 Б Номин-Ундрах 59 Орчлон
585 Номин-Эрдэнэ 357 84
586 Ганболд Номин-Эрдэнэ 1075 Эрин Эверест
587 Дэлгэрбаяр Номин-Эрдэнэ 898 Сэлэнгэ МБ
588 Хонгорзул Номинзул 282 11
589 Батбаатар Номинтуул 499 1 10д
590 Ойдовжамц Номинтуяа 1078 117-р сургууль
591 О Ному-луун 13 Оюунлаг
592 Даваадорж Номулан 42 Харумафүжи
593 Б. Номун 567 1 11Д
594 Баярсайхан Номун 796 1 11е
595 Мөнхбат Номун 328 31
596 Сүрэнжав Номундарь 594 1 11Д
597 Энхбаатар Номуун 112 93
598 Бахыт Нурдана 805 62 11а
599 Хавалболат Нурсолтан 236 11
600 1 нэрээ бичээгүй 249
601 Энх-Эрдэнэ Ням-Оргил 993 24-р сургууль
602 Туул Ням-эрдэнэ 119 11
603 Мижиддорж Нямбаатар 1023 Замын Үүд 1
604 Амар Нямдаваа 551 Сант 11В
605 Б. Нямдаваа 877 5-р сургууль
606 Мөнхнасан Нямдорж 411 өвөрхангай 9
607 Хуягсүрэн Нямдорж 420 эрхэт эрдэм
608 Батбуян Нямсайхан 384 Шинэ-Монгол 8
609 Б Нямсамбуу 658 11
610 Буянжаргал Нямсүрэн 1086 39-р сургууль
611 Мөнхтөр Нямсүрэн 572 1 11Д
612 Сандуйжав Нямсүрэн 1055 17-р сургууль
613 Г Одбаяр 532 Оюунлаг 10б
614 Шинэбаяр Одбаяр 30 Сант
615 Эрдэнэбаатар Одбаяр 445 32
616 Баясгалан Одгэрэл 800 Шинэ-Монгол 11в
617 Д Одгэрэл 859 Өвөрхангай
618 Хатанбаатар Одгэрэл 1064 23-р сургууль
619 Э Одгэрэлт 854 1
620 Б Олонбаяр 324 11
621 Оргил 363 84
622 Энх-Амгалан Оргил 1039 23-р сургууль
623 Лувсандорж Оргилболд 391 орчлон
624 Энхтайван Оргилмөрөн 1034 23-р сургууль
625 Н Оргиун 823 Шинэмонгол
626 Батболд Отгон-Эрдэнэ 1087 5-р сургууль
627 Б Отгонбаяр 530 Оюунлаг 10в
628 Түвшинбаяр Отгонсүрэн 587 1 11Е
629 Эрдэнэ-Сүх Оч-Эрдэнэ 984 84
630 Сүхбаатар Очир 220 14
631 Ариунболд Очир-Эрдэнэ 137 Боловсрол Багануур
632 Э Очир-Эрдэнэ 668 40
633 Батсүх Очирдарь 272 Шинэ-Монгол 8
634 Анхбаяр Оюу-Эрдэнэ 1067 24-р сургууль
635 Дашдэлгэр Оюу-Эрдэнэ 1015 5-р сургууль
636 Эрдэнэцогт Оюу-Эрдэнэ 647 Оюуны-Оньс
637 Батхүү Оюумаа 271 сант
638 Болд Оюун 438 оргил
639 Балтбаатар Оюунбаяр 1009 57-р сургууль
640 Б Оюунбилэг 61 Өвөрхангай хархорин
641 Баттөгөлдөр Оюунболд 142 20
642 Баярсайхан Оюундарь 102 1
643 Цогтбаатар Оюундарь 1057 39-р сургууль
644 Б Оюухай 786 Үй цай 10а
645 Ганболд Өгөөмөр 313 11
646 Өлзийбат 828 11
647 Л Өлзийбаяр 190 Оюунлаг
648 Суманзаан Өлзийбилэг 392 11
649 Мөнхтөр Өлзийхишиг 1021 72-р сургууль
650 Цогт Өнөбат 281 11
651 Б Өнөбилэг 234 Сант
652 Батхүү Өнөбилэг 228
653 Мөнхбат Өнөболд 606 1 12е
654 Э Өнөболд 619 11 12б
655 Нямдаваа Өнөржин 327 31
656 Эрдэнэбилэг Өнөртүвшин 495 1 10д
657 М Өрнөх 638 11
658 Батсуурь Өсөх-Ирээдүй 159 Эрдмийн хишиг 7
659 Шинэбаяр Өсөх-Ирээдүй 1035 23-р сургууль
660 Г Өсөхбаяр 824 11
661 Мягмар Өсөхбаяр 1013 5-р сургууль
662 Төмөр Өсөхбаяр 584 11 11Б
663 Пүрэвдаш Пүрэв Оюу 139 1
664 Д. Пүрэвбаатар 1106 24-р сургууль
665 П Пүрэвбат 65
666 У Пүрэвбат 480 Сүхбаатар Мөнххаан
667 Уртнасан Пүрэвбат 251 Сүхбаатар аймаг Мөнхаан сум
668 Ялагдашгүй Пүрэвбат 150 31
669 Ширнэндорж Пүрэвдаваа 942 Хөвсгөл
670 Золжаргал Пүрэвдаш 1011 5-р сургууль
671 Дашням Пүрэвдулам 1089 72-р сургууль
672 Алтанбагана Пүрэвжав 704 11
673 С Пүрэвжаргал 413 Шинэ Өнөөдөр 9
674 Амарзаяа Пүрэвзаяа 607 Олонлог 12а
675 Насанжаргал Пүрэвсүрэн 270 Эрхэт эрдэм
676 Насанжаргал Пүрэвсүрэн 693 Эрхэт-Эрдэм
677 Төгсөө Ренчиннацаг 937 11
678 Дамдинжамц Ринчиндулам 1045 50-р сургууль
679 Төгсөө Рэнцэннацаг 21 11
680 Мөнхзул Сайн-Очир 620 Шинэ Монгол 12в
681 Санжаасүрэн Сайнзаяа 521 Арвис 10а
682 Р Сайран 373 32 8
683 Элбэгсайхан Сайхан-Учрал 971 50-р сургууль
684 Цогтгэрэл Сайханбилэг 554 сант
685 Мөнхбаатар Санчир 31 Багануур
686 Отгонтөгс Санчир 1026 Сэлэнгэ МБ
687 Цэрэндорж Сарангоо 233 Харумафүжи
688 Гансүх Сарантуяа 748 Монгол Тэмүүлэл
689 Улаанхүү Сарнай 1084 39-р сургууль
690 А Саруул 839 118
691 М Саруул 836 Монгени
692 Бат-Амгалан Саруулбилэг 660 11
693 Энхмандах Саруулбуян 316 Олонлог
694 Содбадрах 294 84
695 Содбилэг 277 Оюунлаг
696 Ариунболор Содтөмөр 953 23-р сургууль
697 Хишигбадрах Солонго 372 84
698 Ганхуяг Сонорбат 312 Налайх 119 8
699 Наранбаатар Сувд 258 11
700 Э Сувд 795 Номуун 11а
701 Даваажав Сувд-Эрдэнэ 981 117-р сургууль
702 Лхагвабаатар Сувд-Эрдэнэ 995 37-р сургууль
703 С Сувд-Эрдэнэ 178 Их засаг лицей
704 О Сувдмаа 211 84
705 Ариунболд Сугар-Очир 640 11
706 Сумъяадорж 583 Оюунлаг 11А
707 Батмөнх Сумъяацэнгэл 955 57-р сургууль
708 Алтансүх Сумьяабазар 169 31
709 Б Сүлдбилгүүн 679 11
710 Сүндэрьяа 450 оюунлаг
711 С Сүндэрьяа 32 Номун
712 Алтансүх Сүхболд 875 33-р
713 Алтансүх Сүхболд 168 33
714 Энхнасан Сүхболд 194 1
715 Намжилтансан Сэнгэравдан 556 11 11А
716 Б. Сэндэр 909 24-р
717 Бямбацогт Сэндэр-Үжин 1031 Хөвсгөл
718 Н Сэр-Од 419 1
719 Н Сэргэлэн 813 Логарифм 12а
720 Онолбаатар Сэрсмаа 1048 Билигт Өргөө
721 Амар Тайшир 539 31 10б
722 Идэрхүү Тамир 243 сант
723 Түвшинтөгс Тамир 215 Харумафүжи
724 Доржпүрэв Тамираа 1079 23-р сургууль
725 Жалбалдорж Тарваа 1004 49-р сургууль
726 Алтансүх Төгөлдөр 891 23-р сургууль
727 Бат-Өлзий Төгөлдөр 702 11
728 Болор-Эрдэнэ Төгөлдөр 415 сант
729 Г Төгөлдөр 418 1
730 Г. Төгөлдөр 520 1
731 Ган-Эрдэнэ Төгөлдөр 543 Этүгэн 10
732 Ганбаяр Төгөлдөр 744 11
733 Даваадорж Төгөлдөр 184 11
734 Даваацэрэн Төгөлдөр 565 Орчлон 11А
735 Дамдинсүрэн Төгөлдөр 299 Эрдмийн хишиг
736 Лхагвасүрэн Төгөлдөр 263 Эрхэт эрдэм
737 М Төгөлдөр 354 Монгол Од
738 Мөнхтуул Төгөлдөр 446 32
739 Отгонбаяр Төгөлдөр 227 Сэлэнгэ Хэрх 7
740 П Төгөлдөр 639 11
741 Пүрэвтогоо Төгөлдөр 115 11
742 Цогбаяр Төгөлдөр 94 11
743 Ч Төгөлдөр 733 11
744 Чинзориг Төгөлдөр 348 11
745 Э Төгөлдөр 783 Логорифм 10а
746 Энхболд Төгөлдөр 534 Логарифм 10а
747 Энхтөр Төгөлдөр 570 Солонго SF 11А
748 Эрдэнэбаян Төгөлдөр 136 Боловсрол Багануур
749 Ж Төгөлдөрболд 265 Өвөрхангай
750 Баатарцогт Төгөлдөрзориг 371 118
751 С. Төгөлдөрсайхан 876 49-р сургууль
752 Б Төгс-Очир 814 Логарифм 12а
753 Төгөлдөр Төгс-Очир 698 1
754 Г Төгс-Эрдэм 838 84
755 Сарансүх Төгс-Эрдэнэ 259 1
756 Тулга Төгс-Эрдэнэ 926 84-р
757 Ганхуяг Төгсбаяр 213 1
758 Амаржаргал Төгсцогт 20 11
759 Б Төмөрхүү 388 Өвөрхангай
760 Шүхэрт Төмөрчөдөр 293
761 Шүхэрт Төмөрчөдөр 699 1
762 Пүрэвжав Төрбаясах 956 72-р сургууль
763 Батмөнх Төрболд 257 Орчлон
764 Б. Төрмөнх 573 1 11Д
765 Болдбаатар Төрмөнх 797 1 11е
766 Гантулга Төрмөнх 89 33
767 Баярням Тулга 188 Харумафүжи
768 Туруунаа 305 Шинэ өнөөдөр 8
769 Өлзийсайхан Турууная 683 Шинэ-Өнөөдөр 8
770 Батбаясгалан Туул 581 1 11Д
771 Төмөрбаатар Туяацэцэг 1090 72-р сургууль
772 Могдбаяр Түвшин 680 79
773 Цэсэн Түвшин-Эрдэнэ 990 23-р сургууль
774 О Түвшинбаатар 816 Шинэүе
775 Түвшинбаяр 202 84
776 Мандах Түвшинбаяр 235 сант
777 Хосбаяр Түвшинбаяр 261 11
778 Эрдэнэсайхан Түвшинбаяр 589 14-р сургууль 11А
779 Итгэлбуянт Түвшинбуян 70 1
780 Төгсмөнх Түвшинсайхан 48 31
781 Ялалт Түвшинсанаа 487 Сант 10в
782 Баттулга Түвшинтөгс 216 Харумафүжи
783 Мөнхбаяр Түвшинтөр 1081 24-р
784 Амартүвшин Түмэнбаяр 903 Эрдмийн далай
785 Ганбаатар Түмэнхүслэн 996 37-р сургууль
786 А Түшиг 155 Глобал
787 Ц Түшиг 353 Глобал
788 Цогтсайхан Түшиг 884 Шилдэг
789 Гантулга Тэгш Ухаан 1058 50-р сургууль
790 Отгонцоодол Тэгшбаяр 506 11 10а
791 Эрдэнэтогтох Тэгшдүүрэн 1133 50-р сургууль
792 Тэгшжаргал 284 84
793 Алтанзул Тэлмүүн 712 11
794 Бат-Энх Тэлмүүн 400 сант
795 Одгэрэл Тэлмүүн 604 Олонлог 11А
796 Цэнддорж Тэлмүүн 307 Эрхэт эрдэм
797 Цэнддорж Тэлмүүн 694 Эрхэт-Эрдэм
798 Энхтөр Тэлмүүн 873 11-р
799 Эрдэнэ-Очир Тэлмүүн 938 Дорноговь
800 Мөнхчулуун Тэлмэн 368 Налайх-ГЦС 8
801 Одгэрэл Тэлмэн 807 Олонлог 11а
802 Наранцацрал Тэмүгэ 946 Олонлог төв
803 Хүдэрхуяг Тэмүгэ 144 Харумафүжи
804 Бат-Эрдэнэ Тэмүжин 264 сант
805 Бат Тэмүүгэн 930 Олонлог төв
806 В Тэмүүжин 519 Арвис 10а
807 Очирбат Тэмүүжин 347 Логарифм
808 Энхзориг Тэмүүжин 50 Солонго
809 Болдбаатар Тэмүүлэл 740 11
810 Хурубаатар Тэмүүлэл 1135 50-р сургууль
811 Шинэбаяр Тэмүүлэл 318 50-р
812 Б Тэмүүлэн 809 Үй-цай 12а
813 Б Тэмүүлэн 148 Их засаг лицей
814 Батжаргал Тэмүүлэн 505 33 10б
815 Батмөнх Тэмүүлэн 962 1
816 Болдбаатар Тэмүүлэн 403 11
817 Ганзориг Тэмүүлэн 51 1
818 Ганзориг Тэмүүлэн 138 Олонлог Ак
819 Гансүх Тэмүүлэн 246 11
820 Гантулга Тэмүүлэн 882 Сэлэнгэ МБ
821 Гантулга Тэмүүлэн 632 13 12в
822 Д Тэмүүлэн 657 11
823 Ж Тэмүүлэн 622 1 12
824 Жавхланбаатар Тэмүүлэн 605 1 11е
825 Мөнхбат Тэмүүлэн 593 811 11А
826 Мөнхбаяр Тэмүүлэн 948 Орхон
827 Ө Тэмүүлэн 18
828 Өлзийбаатар Тэмүүлэн 721 ОУЦ 8 1
829 С Тэмүүлэн 866 Олонлог Академи
830 Тэгшбаяр Тэмүүлэн 97 1
831 Э Тэмүүлэн 643 Эрхэт-Эрдэм
832 Энхбаяр Тэмүүлэн 576 56-р сургууль 11Б
833 Тэнгис 482 Олонлог
834 Давхарбаяр Тэнгис 92 Наран
835 Ж Тэнгис 851 1
836 Жавхланбаатар Тэнгис 252 1
837 Одонбаатар Тэнгис 390 11 9
838 Б Тэнүүн 846 Сант
839 Баяржаргал Тэнүүн 603 Олонлог 11А
840 Г Тэнүүн 467 1
841 Н Тэнүүн 17
842 Н Тэнүүн 819 Сант
843 Эрдэнэбаяр Тэнүүн 5 Хобби
844 Батлхагва Тэнүүнсайхан 244 шинэ үе
845 Отгонбилэг Тэнүүүн 447 32
846 Тэргэл 414 оюунлаг
847 Баттөгс Тэргэл 121 1
848 Ганболд Тэргэл 122 Орхон хасу
849 Ирмүүн Тэргэл 710 11
850 Т Тэргэл 205 84
851 Хуяг Тэргэл 1027 Сэлэнгэ МБ
852 Э Тэргэл 533 Оюунлаг 10б
853 Г Удвал 835 7
854 Ган-Од Удвал 654 11
855 Баасанхүү Улсболд 1029 Хөвсгөл
856 Ууганбаатар Ундарга 951 24
857 Баттөр Ундармаа 975 Олонлог Академи
858 Тэгшбаяр Ундаръяа 614 1 12г
859 Батбаясгалан Ундрал 460 1
860 Ганбаатар Ундрал 592 1 11Д
861 Отгонбаяр Ундрал 568 Орчлон 11А
862 З Ундрам 645 Сант
863 Зол Ундрам 86 Сант
864 Отгонбаяр Ундрам 801 Орчлон 11а
865 Чинзориг Ундрахгэрэл 268 11
866 Шинэдэлгэр Урангоо 1046 Хөвсгөл
867 Ганзориг Ууганбаяр 957 Замын үүд
868 Б. Учир 878 5-р сургууль
869 Б. Уянга 907 117-р сургууль
870 Хоролдагва Уянга 562 Олонлог 11Б
871 Ч Уянга 831 118
872 Энхсайхан Уянга 410 орчлон
873 Болдбаатар Үжин 762 11 10в
874 Мөнхжаргал Үжин 151 Сант
875 Б Үлэмж 842 40
876 С Үлэмж 775 Олонлог 10а
877 Сандагдорж Үлэмж 493 Олонлог 10а
878 М Үүрдмандах 461 1
879 Сугар Үүрцайх 1077 96
880 Өнөрболд Хайдар 217 Харумафүжи
881 Б Халиун 451 номун
882 Мөнхтулга Халиун 329 31
883 О Халиун 822 11
884 Пүрэвжав Халиун 784 Наран 10а
885 Тэгшжаргал Халиун 1016 61-р сургууль
886 Цогт Халиун 542 Этүгэн 10
887 Халиунаа 223 Эхлэл 7
888 Б Халиунаа 538 Глобал 10а
889 Балтсүх Халиунаа 1003 49-р сургууль
890 Э Халиунзаяа 967 23-р сургууль
891 Пүрэвжаргал Халиунзул 1114 57-р сургууль
892 Хан-Эрдэнэ 600 Оюунлаг 11А
893 Пүрэвдорж Ханбилэг 476 Олонлог
894 Цэвээндулам Хангай 441 глобал
895 Э Хангай 840 11
896 Баттөр Хангал 489 Эрхэт Эрдэм 10а
897 Гомбосүрэн Хангал 117 Тэмүүжин өрлөг
898 Цогбадрах Хангал 393 сант
899 Гантулга Хантөгс 496 11 10а
900 Болдбаатар Хантүшиг 552 11 11Б
901 И Хантүшиг 656 Эрхэт-Эрдэм
902 Ихбаяр Хантүшиг 96 Эрхэт-Эрдэм
903 Ханшүүдэр 1096 17-р сургууль
904 Амарсайхан Хас - Очир 763 Сант 10в
905 Амарсайхан Хас-Очир 500 Сант 10в
906 Мөнх-Эрдэнэ Хас-Эрдэнэ 574 31 11В
907 Чинзориг Хастэнгис 238 11
908 Хүдэрчулуун Хачиун 154 Олонлог-Эгзэ
909 Гантөмөр Хаштөгөлдөр 40 Сант
910 Жон Хи сок 346 Логарифм
911 Б Хишигдэлгэр 439 ИЗ лицей
912 Болдоо Хишигзаяа 366 11
913 Алтангэрэл Хишигт 197 Логрифм
914 Пүрэвдорж Хонгор 1038 17-р сургууль
915 Т Хонгор 375 32 8
916 Хонгорзул 1124 17-р сургууль
917 Бат-Очир Хонгорзул 1022 72-р сургууль
918 Бямбанүгэрэл Хонгорзул 1069 37-р сургууль
919 Төмөрхүү Хонгорзул 1018 61-р сургууль
920 Хонгорбаатар Хонгорзул 880 Замын-Үүд
921 Мэндсайхан Хос-Эрдэнэ 1014 5-р сургууль
922 Хулан 472 Олонлог
923 Мөнх-Учрал Хулан 125 1
924 Мөнхжаргал Хулан 522 Сант 10в
925 П Хулан 267 11
926 Пүрэвдаваа Хулан 708 11
927 Отгонбаяр Хулансайхан 1116 61-р сургууль
928 Оюун-Эрдэнэ Хүдэрмөнх 1002 49-р сургууль
929 Б Хүслэн 546 Өмнөговь 10
930 Б Хүслэн 832 Шинэ эрин
931 Балжбилэг Хүслэн 416 Өмнөговь3 9
932 Батсайхан Хүслэн 672 96
933 Бялхамбилэг Хүслэн 355 Өмнөговь 8
934 Ганболд Хүслэн 120 32
935 Нямгомбо Хүслэн 1005 50-р сургууль
936 Оюунцэцэг Хүслэн 940 Сэлэнгэ МБ
937 Цогтсайхан Хүслэн 548 Сант 10д
938 Цогтсанаа Хүслэн 389 сант
939 Пүрэвдаваа Хүслэнбат 747 24
940 Дашням Хүсэлбаяр 1043 39-р сургууль
941 Хэрлэн 874 17-р сургууль
942 Төмөрхуяг Хэрлэн 634 Логарифм 12а
943 С Хэт 682 11
944 Сүрэнлхам Хэт 250 11
945 Бадрал Цагаансүлд 128 Логарифм
946 Аззаяа Цагаанхүү 1007 57-р сургууль
947 Цасчихэр 1123 17-р сургууль
948 Ц Цогжавхлан 464 1
949 Цогт-Очир 339 Оюунлаг
950 Батболд Цолмон 566 Орхон аймаг 14 11Б
951 Бямбасүх Цолмон 3 Соёмбо 7
952 Мөнхбаяр Цолмон 885 Шинэ Эрин
953 О Цолмон 970 49-р сургууль
954 Э Цолмон 126 11
955 Д Цолмон-Баатар 212 40
956 Цэвэгням 952 17-р сургууль
957 Баттогтох Цэвэл 1010 57-р сургууль
958 Цэлмэг 337 Оюунлаг
959 Б Цэлмэг 749 Хобби
960 Баярсайхан Цэлмэг 43 32
961 Ганбагана Цэлмэг 1041 24-р сургууль
962 Тамир Цэлмэг 536 Шинэ Монгол 10
963 Э Цэлмэг 829 Шинэ эрин
964 Мягмарсүрэн Цэнгүнбилэг 1063 23-р сургууль
965 Цогтбаатар Цэнгэл 806 62 11а
966 Цэгц Цэнгэл 237 сант
967 М Цэрмаа 812 Үй-цай 12а
968 Мэндбаяр Цэрэндолгор 912 37-р сургууль
969 Ц. Цэрэндулам 1100 117-р сургууль
970 Т Цэрэнлхам 863 Алгоритм
971 Нямжав Цэрэнмаа 1052 5-р сургууль
972 Бат-Эрдэнэ Цэрэнпунцаг 746 24
973 Т. Цэрэнпунцаг 918 49-р сургууль
974 Наранбаатар Цэцэгдарь 457 31
975 А Цэцэнхэн 844 11
976 Алтангэрэл Цэцээхэн 242 11
977 Баатархүү Чимэгноров 334 Багануур сод
978 Даваасүрэн Чингарал 588 11 11А
979 Чигдэгсүрэн Чингүн 45 Сант
980 Аюурбунь Чингүнжав 897 84-р
981 Алтангэрэл Чингүүн 283 Шинэ-эрин
982 Б Чингүүн 821 11
983 Д Чингүүн 611 1 12г
984 Мөнгөншагай Чингүүн 933 Шилдэг
985 Энхбаяр Чингүүн 241 сант
986 Лхагвадорж Чинзориг 717 Дархан Эмпати
987 Ариунболд Чинхүслэн 987 17-р сургууль
988 Чингис Чой 68 Орчлон
989 Дорждэрэм Чойжилсүрэн 1119 72-р сургууль
990 Даваадорж Чойнзин 741 11
991 Д. Чүлтэмжамц 910 24-р сургууль
992 Мягмарсүрэн Шижирбаатар 118 Архангай 2 7
993 О. Шинэбаяр 889 5-р сургууль
994 Батсайхан Шихихутуг 1047 шинэ монгол
995 А Шүрэнчимэг 768 1 10д
996 Алтанцэцэг Шүрэнчимэг 507 1 10д
997 Төмөрбаатар Эгшиглэн 146 31
998 Түвшинболд Эгшиглэн 900 Шилдэг
999 Б Элбэгжаргал 29 Сүхбаатар
1000 Батэрдэнэ Элбэгжаргал 232 6
1001 Цогтгэрэл Элбэрэл 399 11
1002 Энхбат Элдэв Очир 81
1003 Баярсайхан Эмүжин 127 31
1004 Э Эмүжин 289 Солонго sf
1005 Г. Энгүүн 893 24-р сургууль
1006 Тамир Энгүүн 87 1
1007 Түвшинбаяр Энгүүн 75 Сант
1008 Н Энх- Үжин 777 Үй цай 10а
1009 Эрдэнэбат Энх-Амар 737 11
1010 Энх-Од 187 Шинэ өнөөдөр 7
1011 М Энх-Орчлон 344 Номун
1012 Э Энх-Орчлон 719 Номуун
1013 Амарбаясгалан Энх-Оюу 671 84
1014 Баясал Энх-Саруул 214 1
1015 Ариунтунгалаг Энх-Үйлст 653 11
1016 Б Энх-Энэрэл 837 Монгени
1017 Амарсайхан Энх-Эрдэнэ 274 сант
1018 Мандал Энхбаяр 397 1
1019 Мөнх-Эрдэнэ Энхбаяр 1050 Эрдмийн далай
1020 Ариунцэцэг Энхбаясгалан 1130 37-р сургууль
1021 Энхбилгүүн 222 84
1022 Ренчиндамба Энхбилиг 869 Шинэ Эрин
1023 Даваа-Очир Энхбилэг 458 1
1024 Энхболд 473 Олонлог
1025 Нямсүрэн Энхболд 923 72-р сургууль
1026 Хосгэрэл Энхболд 341 сант
1027 Хаш-Эрдэнэ Энхдарь 206 23
1028 Батбаяр Энхжин 80 Сант
1029 Ганбилэг Энхжин 56 84
1030 Пүрэвдорж Энхжин 201 Оргил
1031 Э Энхжин 644 Орхон Эмпати
1032 Эрдэнэбат Энхжин 60 Орхон эмпати
1033 Б Энхзаяа 624 32 12
1034 Чинзориг Энхзаяа 961 Эрин Эверест
1035 Отгонсэлэнгэ Энхзул 936 Замын үүд
1036 Галбаяр Энхлэн 726 Шинэ Монгол 8 4
1037 Галтбаяр Энхлэн 379 Шинэ-Монгол 8
1038 Анхболд Энхмандах 166 31
1039 Энхболд Энхманлай 1072 Замын үүд 1
1040 Цэрэн-Очир Энхмөрөн 1127 23-р сургууль
1041 Энхмэнд 890 23-р сургууль
1042 Б Энхмэнд 728 Шинэ-Үе
1043 Баттулга Энхмэнд 988 17-р сургууль
1044 Э Энхнасан 46
1045 Буянмөнх Энхрийлэн 406 орчлон
1046 Өлзийжаргал Энхрийлэн 578 11 11А
1047 Батсайхан Энхсаран 276 Эрдэмтөгс
1048 Очирбат Энхсод 256 сант
1049 А Энхтайван 207 Эрдэм билэгт өргөө
1050 Амгалан Энхтайван 300 Орхон аймаг
1051 Амгалан Энхтайван 868 Орхон Билигт Өргөө
1052 Х. Энхтөгс 895 49-р сургууль
1053 Мөнх-Эрдэнэ Энхтөр 979 Эрдмийн далай
1054 Загалэрдэнэ Энхтулга 116 Боловсрол Багануур
1055 Баасансүрэн Энхтүшиг 100 32
1056 Э Энхтүшиг 827 Сант
1057 Энххүслэн 1125 17-р сургууль
1058 Энххүслэн 444 шинэ өнөөдөр 9
1059 С Энххүслэн 752 Шинэ Өнөөдөр 9
1060 Э. Энххүслэн 908 117-р сургууль
1061 Дожжинаа Энхцолмон 512 Харамафүжи 10в
1062 Доржжинаа Энхцолмон 790 ШМХФ 10 3
1063 Даваасүрэн Энхчимэг 72 40
1064 Золзаяа Энэрэл 367 МОЮ
1065 М Энэрэл 772 Логарифм 10а
1066 Молор Энэрэл 931 Орчлон
1067 Сандагдорж Энэрэл 883 Сэлэнгэ МБ
1068 Сод-Эрдэнэ Энэрэл 381 Шинэ-Монгол 8
1069 Төмөрхүү Энэрэл 291 1
1070 Эрхэс Энэрэл 103 1
1071 Дэлгэрдалай Энэрэлт 557 Сант
1072 Мягмарсүрэн Эрдэмбаяр 486 11 10а
1073 Б Эрдэмбилэг 531 Оюунлаг 10б
1074 Батсүх Эрдэмдалай 440 эрхэт эрдэм
1075 Эрдэнэ 111 84
1076 Болдбаатар Эрдэнэ 670 84
1077 Мөнхжаргал Эрдэнэ 317 133-р
1078 Мягмарсүрэн Эрдэнэбаяр 278 1
1079 У Эрдэнэбаяр 90 84
1080 Эрдэнэ-Очир Эрдэнэбаясгалан 2 Сант
1081 Идэрбаяр Эрдэнэбилэг 350 11
1082 Ц Эрдэнэбилэг 852 11
1083 Ганчулуун Эрдэнэбулган 479 24-р
1084 Эрдэнэжаргал 430 24
1085 Б Эрдэнэжаргал 669 79
1086 Төртогтох Эрдэнэжаргал 1062 117-р сургууль
1087 Ганбилэг Эрдэнэзул 586 Олонлог 11
1088 Эрдэнэбилэг Эрдэнэт-Од 703 11
1089 Ц. Эрдэнэцэрэн 1122 5-р сургууль
1090 Эрмүүн 386 Эхлэл 8
1091 Уранбаатар Эрмүүн 73 11
1092 Бямбасүрэн Эрхбаяр 508 Шинэ Монгол 10
1093 Э Эрхбаяр 253 11
1094 Эрдэнэбаяр Эрхбаяр 58 11
1095 Д Эрхэмбаяр 965 117-р сургууль
1096 М Эрхэмбаяр 810 Үй-цай 12а
1097 Б Эрхэмбилэг 27 84
1098 Чулуунбаатар Эрхэмжаргал 902 61-р сургууль
1099 Алтансүх Эрхэс 182 31
1100 Жаргалбаатар Эрхэсбаатар 483 эрхэт эрдэм
1101 Очирхүү Эрхэсболд 395 сант
1102 Ц Эхмөрөэ 725 Хобби
1103 Мягмарсүрэн Ялалт 498 84 10а
1104 Наранбаатар Ялалт 262 11
1105 Мөнхбат Янжинлхам 351 Батсүмбэр
1106 Энх-Очир Янжинлхам 1115 57-р сургууль