Сурагчид өөрсдийн нэрийн ард байгаа UBID-г УБ оноо тооцдог олимпиадад бүртгүүлэхдээ ашиглах шаардлагатай! Бүртгүүлэхдээ ашиглаагүй тохиолдолд УБ оноо тань буруу тооцогдох, улмаар болзолд заасан хот, улсын эрхээ авах боломжгүй болохыг анхаар. Хоёр буюу түүнээс олон ангилалд өрсөлдсөн сурагч, эсвэл нэгээс олон олимпиадад оролцсон зарим сурагчийн UBID нь ялгаатай байж болох тул baysa.edu@gmail.com хаягаар мэдэгдэж засуулаарай. Нэг хүнд нэг л UBID байх ёстой.
IMO-ийн I шатны II сорилгын материалууд хөдөө орон нутгаас шуудангаар ирж байна. Материалууд бүрэн цугласны дараа материалуудыг нэгтгэж засаад дүнг www.mmoc.mn сайтаар зарлана.

12-р ангийн УБ онооны жагсаалт

ОвогНэрUBIDСургуульТуслах онооУБ оноонуудУБ онооны дүн
1 Амарзаяа Пүрэвзаяа 607 Олонлог 62.0 3.5/1.0/8.5/5.0 18.0
2 Амар Нямдаваа 551 Сант 61.0 6.0/7.5/4.0/2.0 19.5
3 Цогтгэрэл Сайханбилэг 554 сант 51.0 3.5/15.0/1.0/3.0 22.5
4 Батболд Батсамбуу 555 Олонлог 46.0 3.5/4.0/15.0/5.0 27.5
5 Жавхланбаатар Тэмүүлэн 605 1 43.0 15.0/2.0/8.5/5.0 30.5
6 Дэлгэрдалай Энэрэлт 557 Сант 48.0 3.5/7.5/7.0/13.0 31.0
7 Д Чингүүн 611 1 48.0 9.0/3.0/4.0/15.0 31.0
8 Мөнхбат Өнөболд 606 1 40.0 1.0/15.0/15.0/1.0 32.0
9 Н Бямбасүрэн 609 1 27.0 7.0/7.5/15.0/11.0 40.5
10 Мөнхзул Анд 553 11 32.0 9.0/15.0/4.0/15.0 43.0
11 Алтан-Од Алтансүх 626 11 27.0 15.0/14.3/6.0/8.0 43.3
12 В Маралгүн 613 1 17.0 12.0/11.0/15.0/8.0 46.0
13 Тэгшбаяр Ундаръяа 614 1 25.0 12.0/10.0/10.0/15.0 47.0
14 Болдбаатар Хантүшиг 552 11 21.0 15.0/15.0/2.0/15.0 47.0
15 Бямбацэрэн Батбуян 635 Олонлог 10.0 15.0/5.0/15.0/15.0 50.0
16 Шинэбаяр Билэгжаргал 808 11 15.0 15.0/7.5/13.0/15.0 50.5
17 Сэлэнгэ Ганбат 569 Олонлог 25.0 14.8/15.0/11.0/11.0 51.8
18 Гомбоцэрэн Батбуян 1091 Олонлог төв 8.0 15.0/15.0/15.0/8.0 53.0
19 Бат-Оргил Бадрангийх 610 Эрхэт Эрдэм 21.0 9.0/15.0/15.0/15.0 54.0
20 О Мишээл 629 Шинэ Монгол 7.0 15.0/15.0/15.0/11.0 56.0
21 Хосбаяр Баярцогт 612 Логарифм 8.0 12.0/14.3/15.0/15.0 56.3
22 Шинэзул Билгүүдэй 484 Сант 8.0 15.0/15.0/13.0/15.0 58.0
23 Батбаяр Билгүүн 488 Сант 8.0 15.0/15.0/13.0/15.0 58.0
24 Баттулга Буянжаргал 1092 Орхон аймаг 5.0 15.0/15.0/15.0/14.0 59.0
25 М Цэрмаа 812 Үй-цай 0.0 15.0/14.3/15.0/15.0 59.3
26 Итгэлбуянт Түвшинбуян 70 1 0.0 15.0/14.3/15.0/15.0 59.3
27 С Батжав 811 Үй-цай 0.0 15.0/14.3/15.0/15.0 59.3
28 М Эрхэмбаяр 810 Үй-цай 0.0 15.0/14.3/15.0/15.0 59.3
29 Б Тэмүүлэн 809 Үй-цай 0.0 15.0/14.3/15.0/15.0 59.3
30 Н Сэргэлэн 813 Логарифм 0.0 15.0/14.3/15.0/15.0 59.3
31 Б Төгс-Очир 814 Логарифм 0.0 15.0/14.3/15.0/15.0 59.3
32 Ганбат Алтантүлхүүр 616 Булган аймаг ЭӨЦ 9.0 14.8/15.0/15.0/15.0 59.8
33 Мөнхдэлгэр Доржнямбуу 617 50 8.0 14.8/15.0/15.0/15.0 59.8
34 Б Билгүүн 615 Шинэ Монгол 7.0 14.8/15.0/15.0/15.0 59.8
35 Э Мөнтүшиг 625 Шинэ Монгол 8.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
36 Э Өнөболд 619 11 7.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
37 Цэгмэд Маралгоо 621 Замын Үүд 3-р сургууль 6.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
38 Мөнхзул Сайн-Очир 620 Шинэ Монгол 6.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
39 Баттүвшин Жавхлан 618 24 6.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
40 Ж Тэмүүлэн 622 1 5.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
41 Н Мөнх-Эрдэнэ 623 Шинэ Монгол 4.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
42 М Маналжав 862 Баянхонгор 4.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
43 Онолбаатар Сэрсмаа 1048 Билигт Өргөө 4.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
44 З. Анударь 1093 117-р сургууль 4.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
45 Б Энхзаяа 624 32 4.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
46 Цэгмид Маралгоо 1094 Замын үүд 3 3.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
47 Батбилэгт Баясгалан 561 1 3.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
48 Б. Батлхагва 1095 5-р сургууль 3.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
49 Б. Жавхлан 1097 24-р сургууль 3.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
50 Ж. Бат-Оргил 1098 24-р сургууль 3.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
51 Б. Батчимэг 1099 117-р сургууль 3.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
52 Ц. Цэрэндулам 1100 117-р сургууль 3.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
53 Ханшүүдэр 1096 17-р сургууль 3.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
54 Чимэдмөнх Мөнхномин 1112 57-р сургууль 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
55 У. Анхжин 1110 49-р сургууль 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
56 М. Биндэръяа 1109 49-р сургууль 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
57 Хадбаатар Амарболд 1111 50-р сургууль 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
58 Пүрэвжаргал Халиунзул 1114 57-р сургууль 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
59 Нямсүрэн Золзаяа 1113 57-р сургууль 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
60 Соёл-Эрдэнэ Гантогтох 1107 39-р сургууль 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
61 Энх-Очир Янжинлхам 1115 57-р сургууль 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
62 Отгонбаяр Хулансайхан 1116 61-р сургууль 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
63 Цэгцбаяр Батгэрэл 1117 61-р сургууль 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
64 Дашням Базарсүрэн 1118 72-р сургууль 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
65 Дорждэрэм Чойжилсүрэн 1119 72-р сургууль 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
66 Б Буяндэлгэр 1120 117-р сургууль 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
67 Батсайхан Ануужин 1108 39-р сургууль 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
68 Т Цэрэнлхам 863 Алгоритм 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
69 Д. Пүрэвбаатар 1106 24-р сургууль 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
70 Батболд Мөрөн 1104 23-р сургууль 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
71 Мэндбаяр Анужин 1103 23-р сургууль 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
72 П Мичидмаа 1102 Хөвсгөл ЭДЦ 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
73 Бат Анхбаяр 1101 Баянхонгор 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
74 Э. Дэлгэрзаяа 1105 24-р сургууль 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
75 Батболд Цолмон 566 Орхон аймаг 14 2.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
76 Ариунцэцэг Энхбаясгалан 1130 37-р сургууль 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
77 Цэрэнбат Дэлгэрмаа 1128 23-р сургууль 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
78 Махбал Бүрэнзаяа 1129 37-р сургууль 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
79 Эрдэнэтогтох Тэгшдүүрэн 1133 50-р сургууль 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
80 Нарангэрэл Байгал 1131 39-р сургууль 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
81 Н. Ариунгэрэл 1132 49-р сургууль 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
82 Амгалан 1126 17-р сургууль 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
83 Гансүх Лундаажамц 1134 50-р сургууль 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
84 Хурубаатар Тэмүүлэл 1135 50-р сургууль 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
85 Цэрэн-Очир Энхмөрөн 1127 23-р сургууль 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
86 Ц. Эрдэнэцэрэн 1122 5-р сургууль 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
87 Энххүслэн 1125 17-р сургууль 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
88 Хонгорзул 1124 17-р сургууль 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
89 Цасчихэр 1123 17-р сургууль 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
90 Дамдинсүрэн Бумчин 1121 Замын үүд 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
91 Батцоож Мөнхнавч 1136 61-р сургууль 1.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
92 Баттулга Дашринчин 627 MIO 0.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
93 Алтангэрэл Буянт 628 Логарифм 0.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
94 Б Болормаа 630 32 0.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
95 Баярмагнай Ануужин 631 Боловсрол 0.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
96 Гантулга Тэмүүлэн 632 13 0.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
97 Өнөрсайхан Ганбат 633 Гурван тамир 0.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0
98 Төмөрхуяг Хэрлэн 634 Логарифм 0.0 15.0/15.0/15.0/15.0 60.0